Запалювання для бензопил MS 290, MS 310, MS 390.(0000-400-1300)

Запалювання сумісність
бензопил MS 290, MS 310, MS 390 (0000-400-1300) Німеччина
Котушка запалювання для бензопилки MS 290.Оригінал
Постачається без оригінальної упаковки. Запчастину демонтовано з нового інструменту, в експлуатації не була.
У магазині представлений широкий вибір запчастин та витратних матеріалів для бензопил: карбюратори, поршневі комплекти, ланцюги, шини, стартери, корпусні елементи, фільтри, свічки запалювання та мастильні матеріали для комплексного обслуговування техніки.
Частину деталей отримано шляхом демонтажу нових агрегатів, які не використовувалися в роботі. Такі запчастини не були в експлуатації, однак можуть мати сліди встановлення або зберігання. Усі комплектуючі підбираються з урахуванням сумісності з популярними моделями бензопил.
Якщо потрібної позиції немає в каталозі, наші менеджери проконсультують телефоном та допоможуть підібрати відповідну альтернативу. За запитом надаємо додаткові фото чи відео кожної запчастини для зручного вибору.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Запалювання |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴


