Шина ITAL 40 см. Для бензопил (шаг 3/8 на 60 ланок).

Шина ITAL 40 см для бензопил (шаг 3/8 на 60 ланок)
Характерики:
| Ширина паза | 1,6 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Довжина шини | 400.0 (мм) |
| Кількість ланцюжків | 60 (шт.) |
.Шина ITAL сумісність моделей MS 290, MS 310, MS 340, MS 341, MS 360, MS 361, MS 440, MS 441.
Під кроком ланцюжки 3/8 Профі, кіло-во головних ланчів 60. Товщина пропила 1.6 мм
Посилена відома зірочка на 6х заклепках.
Шина ITAL 40 см для бензопил з шагом 3/8 на 60 ланок - це надійний і довговічний аксесуар, який виготовлений відомим турецьким виробником ITAL.
Ця шина створена з використанням найкращих матеріалів, що забезпечує її високу якість і довговічність. Вона має довжину 40 см, що дозволяє ефективно виконувати різноманітні завдання, пов'язані з розпилюванням деревини та іншого матеріалу.
Шина ITAL для бензопил має шаг 3/8 на 60 ланок, що забезпечує максимальну точність та швидкість різання. Крім того, вона легко монтується на вашу бензопилу і має відмінну стійкість до зносу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Шина |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Довжина шини | 16 дюймів |
| Ширина для ланцюга | 1,6 мм |
| Крок ланцюга | 3/8'' |
| Кількість ланок | 60 |
- Ціна: 380 ₴

