Ланцюг для шини 40 см для бензопил MS 341, MS 361

Ланцюг для шини 40 см. 36RS60 сумісність бензопил MS 341, MS 361
Ланцюг для твердої деревини на шину 40 см сумісність бензопил модельного ряду для MS 260; 261; 271; 290; 291; 310; 361; 362; 440; 441; 461; 661; MSE 220; 250
Ланцюг, знятий із нового інструмента, що не має використання. Деталь зберегла всі свої технічні та візуальні характеристики
Ми розуміємо, наскільки важливо мати надійні та високоякісні запчастини для вашої бензопилки, і саме тому пропонуємо оригінальний ланцюг 36RS60 для шини завдовжки 40 см, який підходить для німецьких бензопилів MS 341 і MS 361.
Оригінальний ланцюг 36RS60:
-
Якість, якій можна довіряти: Наш інтернет-магазин співпрацює тільки з провідними виробниками, і ланцюг 36RS60 — це оригінальна запчастина, яка гарантує надійну роботу вашої бензопили.
-
Висока продуктивність: Запчастини оригінального виробника завжди вирізняються високою продуктивністю й ефективністю роботи. Ланцюг 36RS60 не виняток — він допоможе вам легко та швидко вирізати деревину без надмірних зусиль.
-
Довговічність: Забезпечте тривалу експлуатацію вашої бензопили завдяки оригінальному ланцюгу 36RS60. Його конструкція та матеріали розроблені з урахуванням тривалого та надійного використання.
-
Сумісність: Ланцюжок 36RS60 спеціально розроблений для німецьких бензопил MS 341 і MS 361 із шиною завдовжки 40 см. Він ідеально підходить і забезпечує оптимальну роботу цих моделей.
**Замовляйте оригінальний ланцюг 36RS60 для вашої бензопилки в інтернет-магазині "Instrumentik" вже сьогодні та переконайтеся у високій якості наших товарів. Ми завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію та швидку доставку, щоб ви могли й далі працювати із задоволенням і досягати найкращих результатів у лісоворуховій справі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
- Ціна: 500 ₴

